Hodnocení Blogů :)

Hlasuj pro *One Directionku* (mě) ZDE

•O Seleně•

Zendaya mluví o Sel ;)

24. května 2012 v 14:53 | *Jenny*
Zendaya, herečka ze seriálu Shake It Up, při jednom rozhovoru krásně mluvila o Sel. Sel nemá fanoušky jen mezi námi, ale i v řadách známých osobností. <3 Video mi sem nešlo vložit, tak jsem vám to aspoň přeložila :)
Moderátor: Selena Gomez pro vás udělala písničku (pro seriál). Setkaly jste se s ní?
Zendaya: " Ano! Byly jsme na spolu na pódiu, je to velmi talentovaná dívka, je velmi sladká, takže bylo velmi cool ji potkat a pracovat s ní na herecké úrovni. "
Moderátor: Chtěly byste následovat tvorbu a sólovou kariéru, jako má Selena nebo Miley Cyrus?
Zendaya: " Určitě, myslím, že odvedla úžasnou práci, je talentovaná dívka. Dělá vše elegantním způsobem a udržela si spoustu fanoušků, což je důležitá věc. "

Justin o Seleně ♥

22. května 2012 v 17:14 | *Jenny*
Justin už minulý rok v prosinci vystupoval s jeho novou písničkou 'Everything's Gonna Be Alright', která bude na jeho chystaném albu Believe. Povídá se, že právě tuto písničku napsal pro Sel, jak krásné ♥ Jinak je to pravda,, že Sel a Justin jsou samozřejmě stále spolu:) Sunday Times napsal na Twitter, že před tím, než jim dal interview, musel zavolat Seleně, protože potřeboval slyšet její hlas ♥

Selena a Noah ;)

15. května 2012 v 17:53 | *Jenny*
Selena , se opět vyjádřila Noah, UNCEF , ale byla to volba trochu jiná, protože kluk má ve zvyku zpívat pomalé písně.Vybrána píseň byla "Sexy a já to vím," kapela LMFAO. Podívejte se, co Selena řekla ;)

SelenaGomez @ @ only1noah. "Nikdy bych si nepředstavila, že je to píseň od LMFAO, LOL" :D

Dnešní rychlovky -14.5

14. května 2012 v 16:10 | *Jenny*
Den matek: stránky časopisu udělali speciál o matkách osobností! Podívejte se, co museli říct: "Selena vždycky říká v rozhovorech, že je velmi hrdá na to být stejná jako její matka , že ona je bojovník.Billboard na internetových stránkách, také citoval nejznámější maminky a Mandy je mezi nimi :)

Selena dosahuje 30. miliónu na Facebooku

13. května 2012 v 18:09 | *Jenny*
Docela jako šokující zpráva :D Selena právě dosáhla 30 milionů eur "vydělané" na stránce Facebooku!


Sel šla do jiného hotelu, v Bulharsku

12. května 2012 v 9:58 | *Jenny*
Je tu smutná novinka :D( Selena opustí Grand Hotel Sofia ,a bude ubytována v jiném hotelu, který bude veden v tajnosti. :D Takže..fotky nebudou ;)
Selena si přála aby byli všichni zticha, ale bohužel to se nestalo. Fanoušci brzy zjistili, že je v hotelu Grand Hotel Sofia.
The Getaway se odehrává v noci, Selena totiž obvykle odpoledne odpočívá. A musela jít jinam, protože fanoušci pořád křičeli atd.. :( Jméno nového hotelu bude utajeny, ale není pochyb o tom, že nejvášnivější fanoušci Sel najdou rychle :D

Vůně Seleny je již v prodeji v USA

12. května 2012 v 9:43 | *Jenny*
První vůně Seleny vytvořená, pomocí svých fanoušků se prodávají od 10.5, v obchodech Macy je ve Spojených státech! Seleny vůně, přijde v 50ml a 100ml lahvičkách, které stojí 45 a 55 dolarů :)
Po měsíci srpnu, musí být prodáván v několika dalších obchodech kolem Spojených států.

Prej je Sel lesba x(

10. května 2012 v 14:32 | *Jenny*
SeattlePi stránky zaslali krátký dopis s vysvětlením, že je falešný obraz Seleny jak se líbá s jinou dívku, která koluje po internetu. A jako je to dost hnusný :)

Selena Gomez ukončila spekulace, že zpěvačka byla zachycena jak se líbá s blondýnkou.
Nové foto, že Sel políbila jinou dívku než Justina. Rozesílají to všude , po několika blogů, prohlašují, že fotografie byla jedním z nejdivočejších chvílích Sel.Je to opravdu hrozné nevěřím tomu!

Selena o tom mluvila k zastavení těchto tvrzení. "Obraz je falešný."
A říká to i sama ;)

Sexy žena roku 2012 :)

10. května 2012 v 14:23 | *Jenny*
Na stránkách časopisu Maxim se pořádá volte sexy ženu roku 2012. Mezi zvolenými je 100 umělců, jako je Amanda Seyfried, Anne Hathaway, Emma Stone, Katy Perry a mnoho dalších .
Hlasujte zde.

Carly Rae Jepsen mluví o Sel pro časopis Capricho

7. května 2012 v 20:40 | *Jenny*
Zpěvačka Carly Rae Jepsen, která je zodpovědná za úspěch " Call Me", poskytla rozhovor pro časopis Capricho :)

Capriccio: Jaké bylo setkání s Justinem a Seleno ?
Carly: S Justinem jsem se setkal ve studiu. Pracujeme na duetu, který Justin napsal. Nemůže se dočkat, až to vyjde najevo! Pak jsem byla za Selenou na narozeninové party Justina. Ona je krásná :)

Kromě toho, Selena se také objevila v módním časopisu.

Selena je ve finále Fashion Faceoff

7. května 2012 v 9:27 | *Jenny*
Sel porazila Taylor Swift a dostala se tak až do finále Fashion Faceoff, který pořádá Clevver TV! Na cestě do finále porazila Emmu Watson, Victorii Justice a teď Taylor. Ještě se uvidí, kdo bude Seleninou soupeřkou ve finále, ale bude to buď Kristen Stewart nebo Vanessa Hudgens. Takže musí Sel vyhrát :)

Teen Choice Awards 2012

3. května 2012 v 20:32 | *Jenny*
Teen Choice Awards se letos budou konat dřív než obvykle. Každý rok bývají na začátku srpna, ale tento se mají udílet už na konci července, kdy má Sel narozeniny!
Fanoušek: "Teen Choice Awards 2012 bude na narozeniny Seleny Gomez "
Teen Choice Awards: " To je cool! Doufáme, že Selena Gomez přijde na show a my budeme její narozeniny slavit s ní! "

Sel je v Bulharsku ;)

3. května 2012 v 20:28 | *Jenny*
Tak je tu super zpráva Sel už je v Evropě, konkrétně v Bulharsku, kde bude natáčet svůj nový film! :) Potvrdila to jedna ze Seleniných agentek. Sel by se měla nacházet v bulharském hlavním městě, Sofii.A říkám, jako, že je to dost super.. hned bych za ní letěla.. je to docela dost blízko asi 2 hodiny letadlem :D Wow by bylo super tam fakt být a potkat Selenu, jéé ještě by mohla přijet do ČR :)

Rozhovor pro myStyle

28. dubna 2012 v 18:57 | *Jenny*
Sel udělala rozhovor pro myStyle, kde probrali Selenin parfém do úplné tečky:) Na konci jsou ještě tři otázky týkající se Seleniného stylu.
Vysněný projekt: " Netušila jsem, co všechno se musí dělat při tvorbě parfému! Miluju parfémy. Doma jich mám přes 20 a když jsem byla mladší, dostávala jsem deluxe parfémy Mary Kate a Ashley Olsen každé Vánoce. Měla jsem je všechny, takže to bylo vždycky něco, co jsem chtěla udělat a našla jsem si na to nejlepší tým. "

Sel s Justinem nejsou zasnoubení:)

21. dubna 2012 v 19:18 | *Jenny*
V posledních dnech se můžete na hodně stránkách dočíst další "zaručenou" zprávu o Sel a Justinovi - a to, že jsou zasnoubení. Prý že byli viděni ve zlatnictví, jak si kupují prstýnky. Naštěstí do toho vstoupil i Justinův manažer, Scooter Braun, který řekl, že to je jen hloupá pomluva:) A já si yslím že je to kec, protože.. to by už sama Sel nebo Justin řekli .. ! :) Takže jako..., ale bylo by to docel hodně dobrý..Já bych byla šťastná, jak blecha :D

Chat v 97.1 ZTH

21. dubna 2012 v 9:08 | *Jenny*
Výherci soutěže rádia 97.1 ZTH , byli v rádiu a tam se spolu se Sel bavili v live chatu :)
- Mluvila o Spring Breakers a o tom, jak to bude šokovat lidi:)
- Mluvila také o dalším filmu, kde bude hrát dívku, která bude vědět hodně o autech.
- Nejlepší na Kouzelnících byla výhra Emmy.
- Fanoušci se jí ptali, proč Selena skončila natáčení Spring Breakers dřív. Je to pro to, že Selenina postava je hodnější a klidnější než ostatní postavy.
- Taky dostala otázku o tom, jaké příjmení by měla, kdyby byla v Jersey Shore. Sel se zasmála a řekla: " Bože, to je dobrá otázka! Ale nevím. Co myslíte ? "
- Na konci chatu Sel poděkovala a fanoušci zase jí:) Sel řekla, že je miluje a že se loučí:)

Program na ochranu princezen 2?

16. dubna 2012 v 19:15 | *Jenny*
Portugalský Facebook Disney Channel zveřejnil zprávu, že bude pokračování filmu Program na ochranu princezen! Napsali, že novinkou by byl režisér, který by na druhém dílu pracoval. Bylo by to úžasné, kdyby byl další díl, božíčku chci abyb byl další díl.. i když teďka hraje spíše v dospělejších filmech :D

MTV o Seleně

16. dubna 2012 v 18:56 | *Jenny*
Na stránky MTV napsali článek o tom, jak Sel pomáhá UNICEF :) Jde vidět, že ta paní ji opravdu miluje!:)
Selena Gomez toho právě nemůže moc udělat, abychom ji začali nemít rádi, zvlášť když dělá dobré skutky nalevo i napravo. Zatímco většina popových hvězd by asi trávila všechen čas s jejím přítelem Justinem Bieberem, ona tráví svůj volný čas zachraňováním světa, protože tak to prostě dělá. Po včerejší zastávce v kanceláři UNICEF v NYC (vypadala rozkošně jako vždy), Selena tweetovala: " Zrovna jsem potkala mou partnerku/dobrovolnici pro moji příští UNICEF cestu! Bude to taková zábava #spreadtheworld #unicef... "
Selena v poslední době na své stránce propaguje UNICEF a šíří informace o nedostatku čisté pitné vody v rozvojových zemích, a PANE BOŽE, my ji opravdu moc milujeme. Píše tak dobře a je tak chytrá! A nejroztomilejší! A já chci její oblečení, které nosí! A upřímně řečeno, každý kdo se může dostat za Jamesem Francem, toho budu mít vždy ráda (protože já jsem jeho podporující imaginární žena). #selenaforever

Rychlové novinky 14.4.12

14. dubna 2012 v 10:53 | *Jenny*
Twitter:"Selena je naše milostná píseň,"dosáhl na druhé písto vtrendů témat dnes ráno!Včera byl den polibků a samozřejmně , že stránky časopisů si vybrali pár Sel a Justina :).. bože takhle fotka je tak krásná ;)

Pár se nestydí ukázat svou lásku .Níže si můžete prohlédnout skenování Seleny v časopisu Caras tento týden!


Cameron Mitchell o Seleně

12. dubna 2012 v 14:32 | *Jenny*
Bývalý účastník The Glee Project, Cameron Mitchell, včera napsal škaredé tweety na Seleninu adresu. :(
" #VěciKteréMusímNaučitSvéhoSyna neposlouchat rádio. Když přijde domů a zpívá si Selenu Gomez, je to konec... "
" Opravdu lidi ? Samozřejmě že ji respektuju, je to jen můj názor. Přestaňte říkat hloupé věci a být naštvaní. Byl to jen vtip. "

Harry Styles o Seleně

11. dubna 2012 v 17:50 | *Jenny*
One Direction v jednom novém rozhovoru pro MTV mluvili i o Kids Choice Awards, kde letos vystoupili s jejich singlem What Makes You Beautiful:) Byli opravdu nadšení, že v hledišti bylo tolik osobností, kteří se na ně dívaly :) Harry zmínil i Sel:
" Cítím se dobře. Myslím, že lidé, kteří tam byli, jsou všichni skvělí umělci, takže bylo pěkné, že si užívali naše vystoupení... Byla tam Katy Perry, Selena Gomez. Byla tam Ashley Tisdale. Taylor Swift taky tančila. "

Justin: "Jen se snažím, aby se cítila jako princezna"

11. dubna 2012 v 15:24 | *Jenny*
Selena, je opravdu šťastná holka :) !

V novém květnovém čísle sedmnátce, popový zpěvák Justin mluví o tom, jak si myslí, že ženy by měly být opéčovávány jako princezny a tak si vezme Selenu k romantickým setkání.:)*

Pikniky, exkluzivní filmy, romantické procházky, havajské dovolené - Bieber to dělá vše pro Sel!

"Jen se snažím, aby byla šťastná a cítila se jako princezna," říká Bieber.

Bieber dodává, že ve skutečnosti si to všechny holky zaslouží, a je to od něho milé :)
"Myslím, že je důležité, aby ženy měli pocit, jako by byly princezny, protože každá dívka je princezna," řekl. "Myslím to vážně."!

Billboard: Selena je hvězdou akčního filmu s Ethan Hawke

10. dubna 2012 v 15:58 | *Jenny*
Brzy poté, co Sel dokončila film "Jaro Breakers" oznámila nový projekt, akční film s Ethan Hawke.

Ve video Q & A se svými fanoušky, Sel mluvila něco více o svých projektech. "Letošní rok bude o filmech, a teď chci dělat další film s názvem The Getaway s Ethan Hawke. Je to velmi, velmi vzrušující, "řekla Sel.
Dodala: "Tak já začnu nahrávat čtvrté album, které bude nejlépe na CD! Ale teď mám pauzu od hudby. "

"Getaway" byl 1972 akční film se Steve McQueen a Ali MacGraw.Film byl přepracován v roce 1994 s Alecem Baldwinem a Kim Basingerovou. Takže je to super.. :)A za chvíli jdu oběhnout affíky ;)

Selena je určena na 11. výroční Poptastic Awards!

5. dubna 2012 v 14:03 | *Jenny*
11. ročník Poptastic Ocenění od časopisu Popstar již bylo a Selena obdržela 11 nominací! Podívejte se, co to bylo za programy:):


Filmová herečka
Zpěvačka
Skupina nebo Duo - Selena Gomez a Scene
Song - Love You Like Love Song
Music Video - Love You Like Love Song (CLIP)
Album - Když slunce zapadá (CD)
TV herečka
TV Show - Kouzelníci z Waverly
Ženské krásy
Žena ve stylu idol
Celebrity Twitter

Klikně ZDE pro start a pak hned hlasovat "vedle", pak před Sel stačí vybrat kategorie, ve které soutěží a volbu, kterou chcete v ostatních kategoriích.
Napřed next a pak tam vyplňuješ jakoby , co se ti líbí nebo koho máš radši :)

Justin a Selena Gomez oslavují vítězství v Choice Awards děti 's romantickou procházkou

4. dubna 2012 v 19:21 | *Jenny*

Selena a Justin byli na děti 'Choice Awards 2012.Pár odnesla ocenění .Noc byla jistě velmi zvláštní pro hrdličky, kteří trvali jít na oslavu.

Po obřadu, Sel a Justin se setkali v bowlingu. "Byli opravdu zamilovaaně krásný. Když nehráli bowling tak se líbali, smáli se, drželi se za ruce a objímali, ":)
"Justin Zdálo se, že se snažil vyhrát, ale nehrál, stejně jako Selena. Smáli se a líbali se mnohokrát po odehrání bow..míče :D. "
 
 

Reklama